Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

2 promile w dzień porodu

Data publikacji 10.03.2009

Szła nasypem kolejowym razem z 6-letnią córeczką. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Gdy policjanci z Grodziska dotarli na miejsce, okazało się, że kobieta była w 9 miesiącu ciąży. Policjantom powiedziała, że właśnie na ten dzień ma termin porodu. 30-letnia Wioletta N. trafiła do szpitala, jej córeczka pod opiekę ojca. Dalszą sytuacją rodziny zajmie się teraz sąd.

Około 13:00 grodziscy policjanci odebrali informację o kobiecie z dzieckiem, która miała chodzić po torach PKP w Chylicach. Funkcjonariusze błyskawicznie zjawili się na miejscu. Jak się okazało, mama urządziła sobie i swojej małej córeczce niebezpieczny spacer nasypem kolejowym. 30-latka była w zaawansowanej ciąży. Policjantom powiedziała, że właśnie na ten dzień ma wyznaczony termin porodu. Wszystko wskazywało na to, że Wioletta N. jest pijana. Po badaniu okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie. Kobieta trafiła do szpitala, a jej 6-letnia córeczka została przekazana pod opiekę ojcu. W najbliższym czasie losem rodziny zajmie się sąd. Ta sama instytucja rozpatrzy sprawę nieodpowiedzialnej matki, która naraziła siebie i dwoje dzieci na niebezpieczeństwo.

Powrót na górę strony