Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelnie pobili za 500 złotych

Data publikacji 10.03.2009

Winny był im 500 złotych. Mężczyzna nie oddał im pieniędzy, postanowili więc sami wymierzyć sprawiedliwość. Pobili go. 43-letni Stanisław W. w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci z Pragi Południe zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o napaść.

Przed 20:00 policjanci z Pragi Południe zostali poinformowani o pobiciu ze skutkiem śmiertelnym w mieszkaniu przy ul. Grochowskiej. Z relacji dzwoniącej wynikało, że trzech mężczyzn wtargnęło do środka i zaatakowało jej znajomego. Sprawcy bili go, kopali, a nawet skakali po nim. Kobieta natychmiast wezwała pogotowie. Niestety mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Napastnicy uciekli.

Funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. W obecności prokuratora zabezpieczyli ślady. Na miejsce ściągnięto też przewodnika z psem tropiącym. Przesłuchano świadków. Już kilka godzin później policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o związek z tą sprawą. Dzisiaj cała trojka zostanie przesłuchana.

Powrót na górę strony