Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Natrętny konkurent groził jej śmiercią

Data publikacji 12.03.2009

Policjanci z Goleniowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który groził śmiercią dziewczynie, w której zakochał się bez wzajemności. Nachodził swoją wybrankę w pracy, niepokoił smsami, telefonami i e-mailami. Kiedy natrętny konkurent zaczął jej grozić, policjanci natychmiast go zatrzymali. Został już tymczasowo aresztowany, a za groźby karalne grozi mu kara do 2 lat więzienia.

27-letni Krzysztof O., prawdopodobnie zakochał się, jednak dziewczyna nie odwzajemniała jego uczuć. Stał się on bardzo natarczywy. Nachodził ją w pracy, niepokoił smsami, telefonami i emailami. Kiedy stało się to już nie do wytrzymania, dziewczyna powiadomiła Policję. Funkcjonariusze skierowali do Sądu Grodzkiego w Goleniowie wniosek o ukaranie mężczyzny.

W trakcie rozprawy Krzysztof O. był arogancki. Sędzia prowadzący rozprawę nałożył na niego karę porządkową 4 dni aresztu. Goleniowscy policjanci doprowadzili go do zakładu karnego, gdzie odsiedział orzeczoną karę.

Po wyjściu z więzienia chłopak poszedł do pracy dziewczyny. Groził jej i jej chłopakowi pozbawieniem życia. Jak się okazało takich gróźb było kilka.

Policjanci ponownie zatrzymali 27-latka i umieścili go w policyjnej izbie zatrzymań. Przedstawiono mu zarzut groźby karalnej. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Goleniowie tymczasowo aresztował go na 3 miesiące. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony