Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler zatrzymany

Data publikacji 12.03.2009

Gryfińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, u których w mieszkaniu znaleziono narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli 48 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanym grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Do kryminalnych z Gryfina dotarła informacja o handlu narkotykami, do którego najprawdopodobniej dochodziło w jednym z mieszkań. Pod wskazanym adresem, pomimo odgłosów dochodzących z mieszkania, nikt nie otwierał drzwi. Wyważono więc drzwi. W momencie kiedy policjanci wchodzili do mieszkania jeden z obecnych w środku mężczyzn wyrzucił przez okno pakunek. Jednak stojący przed budynkiem mundurowy cały pakunek przechwycił. Jak się okazało były w nim narkotyki.

W środku zatrzymano trzech mężczyzn, w wieku 20, 21 i 23 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Mieszkanie zostało przeszukane z wykorzystaniem psa do wyszukiwani narkotyków. W sumie mundurowi zabezpieczyli 18 gramów poporcjowanej i gotowej do sprzedaży amfetaminy oraz ponad 30 gramów marihuany, ponadto woreczki z zapięciem strunowym oraz
elektroniczną wagę.

W komendzie podczas rozpytania okazało się, że właścicielem wszystkich narkotyków jest 20-latek. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Powrót na górę strony