Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany przez CBS z Lublina zatrzymany

Data publikacji 12.03.2009

Policjanci z rawickiej drogówki, za przekroczenie dozwolonej prędkości zatrzymali kierowcę nissana. W trakcie kontroli okazało się, że 36-letni mężczyzna był poszukiwany prze funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w Lublinie.

We wtorek wieczorem policjanci z drogówki przy ulicy Sarnowskiej zatrzymali do kontroli kierującego nissanem navara, jadącego z niedozwoloną prędkością. Kiedy policjanci chcieli wylegitymować mężczyznę okazało się, że nie ma on przy sobie żadnych dokumentów gdyż je zgubił. Później wyszło na jaw, że posłużył się nieprawdziwymi danymi osobowymi.

Mimo zapewnień, mężczyźnie nie udało się wprowadzić w błąd funkcjonariuszy. Stróże prawa przewieźli go do komendy. Dopiero tam, podczas rozmowy z policjantami 36-letni mieszkaniec Zabrza powiedział jak tak naprawdę się nazywa. Wówczas stało się oczywiste dlaczego wcześniej kłamał. Mężczyzna w policyjnej bazie danych figurował, jako osoba poszukiwana przez funkcjonariuszy z Centralnego Biura Śledczego w Lublinie - Wydział do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej.

Zatrzymany 36-latek został przekazany policjantom z jednostki, która go poszukiwała. Natomiast mundurowi z Rawicza będą go rozliczać za wykroczenia, jakie popełnił na podległym im terenie.

Powrót na górę strony