Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali pięciu uczestników bójki

Data publikacji 12.03.2009

Olsztyńscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali pięciu uczestników bójki, do której doszło na ulicy Kołłątaja w Olsztynie. Mężczyźni nie potrafili powiedzieć, co było przyczyną wszczęcia awantury. Wszyscy byli pijani mieli od 0,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Cała piątka usłyszała zarzut udziału w bójce. Wobec najbardziej agresywnego 28-letniego Rafała J. policjanci i prokurator będą wnioskować o areszt. Mężczyznom grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj nad ranem olsztyńscy policjanci obserwując sytuację na ulicy Kołłątaja pod okiem miejskiego monitoringu zauważyli jak grupa osób bije się między sobą. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy zatrzymali pięciu mężczyzn. 28-letni Rafał J., 24-letni Rafał S., 22-letni Adam G. i Tomasz S. oraz 32-letni Wojciech Ż. na pytanie funkcjonariuszy, co było przyczyną awantury nie potrafili podać konkretnego powodu. Wszyscy byli pijani. Mieli od 0,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Pokrzywdzony mężczyzna, który najbardziej ucierpiał w wyniku bójki trafił do szpitala. On również był pijany. Funkcjonariusze zabezpieczyli u jednego z uczestników, 32-letniego Wojciecha Ż., pieniądze w kwocie 1 tys. złotych na poczet przyszłej kary.

Cała piątka usłyszała zarzut udziału w bójce. Wobec najbardziej agresywnego - 28-letniego Rafała J. policjanci i prokurator będą wnioskować o areszt. Wszystkim grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony