Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wczoraj informacja - dziś realizacja

Data publikacji 12.03.2009

Znaczną ilość anabolików, marihuanę i amfetaminę zabezpieczyli policjanci po przeszukaniu mieszkania należącego do 29-letniego Sławomira C. Dzisiaj zatrzymany trafił do policyjnych pomieszczeń. Prawdopodobnie jutro policjanci skierują wniosek o tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj pruszkowscy kryminalni otrzymali informację, że zamieszkujący na terenie miasta Sławomir C. może posiadać narkotyki. Jak zawsze w takich sytuacjach policjanci przeprowadzili krótkie rozpoznanie. Okazało się, że wskazany mężczyzna był wcześniej zatrzymywany za posiadanie środków odurzających. Dzisiaj rano postanowili wejść do zajmowanego przez 29-latka mieszkania.

W wyniku przeszukania pomieszczeń znaleźli 50 gram marihuany, 100 gram białej substancji, która we wstępnych testach wykazała właściwości amfetaminy, znaczną ilość środków anabolicznych oraz wagę elektroniczną.

Dzisiaj zatrzymany trafił do policyjnych pomieszczeń. Prawdopodobnie jutro policjanci skierują wniosek o tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Film Wczoraj informacja - dziś realizacja

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wczoraj informacja - dziś realizacja (format flv - rozmiar 2.02 MB)

Powrót na górę strony