Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty zmuszania do prostytucji

Data publikacji 25.03.2009

Stręczycielstwo, zmuszanie do prostytucji oraz pozbawienie wolności, takie m.in. zarzuty usłyszały 2 osoby zatrzymane przez policjantów z CBŚ i Kłodzka. Podejrzani zostali już tymczasowo aresztowani. Teraz za przestępstwa, których się dopuścili, grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani to 34–letnia kobieta, właścicielka jednego z lokali rozrywkowych, oraz jej 44–letni pracownik. Oboje podejrzani są o zmuszanie do prostytucji, stręczycielstwo, groźby karalne, pozbawienia wolności, wymuszania zwrotu wierzytelności oraz handel narkotykami.

Kobieta została zatrzymana w swoim lokalu, natomiast mężczyzna w miejscu zamieszkania. Oboje zostali już tymczasowo aresztowani. Teraz za przestępstwa, których się dopuścili, grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na poczet przeszłych kar i grzywien policjanci dokonali tymczasowego zajęcia mienia, należącego do podejrzanych, o wartości około 100 tys. złotych. Aktualnie wyjaśniane są szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Powrót na górę strony