Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miasto wspiera modernizację komendy w Opolu

Data publikacji 26.03.2009

Prezydent Opola i zastępca komendanta wojewódzkiego Policji podpisali porozumienie o wsparciu finansowym opolskiej Policji. Urząd miasta przekaże komendzie miejskiej Policji w Opolu 1 mln 300 tys. zł na remonty i wyposażenie. Pieniądze te zostaną przekazane na adaptację pomieszczeń w modernizowanym budynku komendy miejskiej.

25 marca br. w urzędzie miejskim Ryszard Zembaczyński - prezydent Opola i mł. insp. Zbigniew Białostocki - zastępca komendanta wojewódzkiego Policji podpisali porozumienie, w którym władze miasta zobowiązały się przekazać na Fundusz Wsparcia Policji 1 mln 300 tys. zł.

Pieniądze zostaną przeznaczone na adaptację pomieszczeń pozyskanych na przełomie roku dla komendy miejskiej Policji w Opolu. Około 500 m² powierzchni użytkowej pozyskano od PKP na II piętrze budynku przy ulicy Powolnego 1. Jest to kolejny etap rozbudowy i modernizacji komendy miejskiej po wcześniejszym zagospodarowaniu I piętra

Dzięki remontowi KMP w Opolu zyska nowoczesny i schludny wygląd, a nowe wyposażenie pokoi poprawi jakość obsługi interesantów i komfort pracy opolskich funkcjonariuszy.
 

Powrót na górę strony