Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o handel narkotykami

Data publikacji 27.03.2009

Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę w związku z prowadzoną sprawą dotyczącą zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami na szeroką skalę, handlem bronią palną oraz kradzieżami i legalizacją samochodów na terenie, nie tylko województwa łódzkiego, ale i całego kraju. Zatrzymany jest podejrzany o handel narkotykami. Grozi mu kra do 10 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa.

Wczoraj o godzinie 11:50 na jednym z łódzkich osiedli policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 23-letniego mieszkańca Łodzi podejrzanego o rozprowadzanie środków odurzających. Podczas przeszukania podejrzewanego policjanci znaleźli 38 gramów marihuany oraz 3 tys. zł prawdopodobnie pochodzące z handlu narkotykami. Policjanci zabezpieczyli również dwa telefony komórkowe, które mógł on wykorzystywać do kontaktów z handlarzami narkotyków. Wszystkie przedmioty trafiły do policyjnego depozytu.

Jak ustalili policjanci brał on udział w obrocie marihuaną w ilości co najmniej 3300 gramów.

Wczoraj prokurator okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim postawił 23-letniemu mieszkańcowi Łodzi zarzut udziału w obrocie środkami odurzającymi i skierował wniosek do sądu o zastosowanie aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy i przewidywane są kolejne zatrzymania.
 

Powrót na górę strony