Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Fatalny finał libacji

Data publikacji 30.03.2009

Policjanci z Płońska zatrzymali 45-letnią kobietę, która podczas libacji alkoholowej śmiertelnie ugodziła nożem swojego przyjaciela. W trakcie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa – miała półtora promila alkoholu w organizmie. Kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu zostaną jej postawione zarzuty.

W niedzielny wieczór dyżurny KPP w Płońsku otrzymał informację o zabójstwie w miejscowości Gostolin (gm. Załuski). 45-letnia kobieta w trakcie libacji alkoholowej ugodziła nożem swojego 46-letniego przyjaciela, z którym była w nieformalnym związku od niemal trzynastu lat. Cios zadany w klatkę piersiową był śmiertelny.

Kobieta opowiedziała później policjantom, że poprzysięgła sobie, iż nie pozwoli, aby kiedykolwiek mężczyzna ją uderzył. Feralnego wieczoru, jak twierdziła, mężczyzna chciał ją uderzyć. Nie pozwoliła na to – chwyciła nóż i ugodziła nim partnera. Nie pamięta powodu sprzeczki, być może dlatego, że była pijana. W momencie zatrzymania miała półtora promila alkoholu w organizmie.

Kiedy wytrzeźwieje może jej zostać postawiony zarzut zabójstwa. Za ten czyn w więzieniu może spędzić nawet resztę swojego życia.

Powrót na górę strony