Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grupa dilerów zatrzymana

Data publikacji 18.10.2006

Dzisiaj rano policjanci przy wsparciu antyterrorystów zatrzymali 6 osób podejrzanych o handel narkotykami, w tym jedną podejrzaną o posiadanie i handel alkoholem niewiadomego pochodzenia.

Grupa dilerów zatrzymanaPolicjanci zabezpieczyli m.in. 412 tabletek ecstasy, 52 torebki z amfetaminą i ponad 130 butelek podrabianej wódki.

Zatrzymani to pięciu mężczyzn i jedna kobieta w wieku od 25 do 38 lat. Są mieszkańcami powiatu wieruszowskiego i kępińskiego (woj. wielkopolskie).

Policjanci przeszukali ich mieszkania, w których zabezpieczyli 412 tabletek ecstasy, 8 torebek foliowych z 52 porcjami amfetaminy, 33 torebki z marihuaną, elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków i około 500 czystych torebek służących do pakowania i rozprowadzania narkotyków. W jednym z mieszkań policjanci znaleźli ponadto 130 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia z etykietami wódki "Smirnoff" i "Spirytus rektyfikowany".

Zabezpieczono również pieniądze które posiadali zatrzymani handlarze (12,5 tys zł., 100 euro, 100 dolarów) oraz 11 telefonów komórkowych.
 
Trwa śledztwo w tej sprawie. Zatrzymanym grożą kary od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony