Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni dilerzy za kratkami

Data publikacji 19.10.2006

Dolnośląscy policjanci wyłapują dilerów.

Dziś 06:00 legniccy policjanci zatrzymali w centrum miasta 20-latka, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie zatrzymanego. W łazience, w pojemnikach od kosmetyków i szamponów do włosów, było ukryte 800 tabletek ecstasy o wartości ponad 10 tys. zł. Mężczyzna był ponadto poszukiwany listem gończym. Został osadzony w policyjnym areszcie.
 
Kolejną osobę z narkotykami zatrzymali policjanci z Polkowic. Podejrzewając, że 29-letni mieszkaniec Polkowic może posiadać środki odurzające zatrzymali go. W jego mieszkaniu zabezpieczyli ukryte w meblach narkotyki. Łącznie 300 porcji amfetaminy, 160 porcji marihuany oraz 4 tabletki ecstasy.
 
Również we Wrocławiu policjanci zatrzymali cztery osoby w wieku 20-22 lat podejrzane o posiadanie narkotyków. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 108 porcji amfetaminy, ponad 6 g heroiny, kilka porcji marihuany oraz prawie 130 pustych woreczków foliowych przygotowanych do porcjowania środków odurzających.
Powrót na górę strony