Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 17.05.2009

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu I Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu ukrył prawie pół kilograma amfetaminy. 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Koszalińscy kryminalni weszli w posiadanie informacji o młodym mężczyźnie, którzy może zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Ich podejrzenia potwierdziły się po przeszukaniu mieszkania 31-letniego mężczyzny. Policjanci znaleźli tam reklamówkę z zawartością prawie pół kilograma amfetaminy popakowanej w mniejsze i większe woreczki foliowe. Narkotyki były przygotowane do wprowadzenia do obiegu.


W mieszkaniu kryminalni znaleźli również prawie 30 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. Narkotyki zabezpieczono a mężczyzna został zatrzymany.

31-latek był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

(źródło: KWP w Szczecinie)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja