Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

50-latek więził słynną aktorkę

Data publikacji 24.10.2006

Policjanci z Komisariatu Policji w Koniecpolu zatrzymali 50-letniego mieszkańca Częstochowy, który22 października zwabił znaną polską aktorkę do wynajętego domku letniskowego w Złotym Potoku i wbrew jej woli przetrzymywał ją przez 7 godzin.

Jak ustalili policjanci, aktorka została poproszona do uczestnictwa w komisji konkursowej rzekomego konkursu recytatorskiego, który miał się odbyć w Złotym Potoku pod Częstochową w dniach 22-23 października. Szczegóły konkursu były omawiane telefonicznie. W niedzielę aktorka przyjechała w umówione miejsce.  W celu  uzgodnienia szczegółów kontraktu, kobieta została przewieziona do domku letniskowego w Złotym Potoku. Jak się okazało, w miejscu tym przebywał 50-letni mężczyzna, który  uniemożliwiając kobiecie wyjście, poinformował ją, że jest jej  wielbicielem i w taki nietypowy sposób postanowił świętować swoje  50-te urodziny.

Aktorka była przetrzymywana wbrew swojej woli przez 7 godzin. Około 22:00 oprawca - ulegając prośbom ofiary - zdecydował się wypuścić kobietę.
Natychmiast po uwolnieniu kobieta powiadomiła policję.

Mężczyźnie postawiono zarzut  popełnienia przestępstwa pozbawienia wolności, które jest zagrożone karą do 5 lat więzienia. O losie zatrzymanego zdecyduje dzisiaj prokurator.

Powrót na górę strony