Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej, trzy komórki i dwa patrole

Data publikacji 24.10.2006

Pod radiowóz wpadł pijany złodziej, który ukradł kradziony telefon komórkowy…

Wczoraj około 23:00 przy jednej z ulic nieznany sprawca skradł 24-letniej kobiecie telefon komórkowy. Między ofiarą, a sprawcą doszło do szarpaniny. Złodziej uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta o kradzieży powiadomiła policję. Na miejsce skierowano radiowóz.
 
Niemal w tym samym czasie na jednym ze skrzyżowań wbiegł pod jadący inny radiowóz młody mężczyzna. Był wybrudzony błotem, miał podrapaną twarz. Oświadczył, że przed chwilą został pobity przez nieznanych sprawców. Razem z policjantami wsiadł do radiowozu. W czasie przeszukiwania terenu podjechał drugi radiowóz, w którym siedziała okradziona kobieta. Gdy zobaczyła mężczyznę, oświadczyła, że to on jest sprawcą kradzieży.
 
W czasie przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli trzy telefony komórkowe, w tym skradziony kobiecie. Ale nie wrócił on do właścicielki, gdyż figurował jako poszukiwany i skradziony Rzeszowie. Jak się okazało, kobieta kupiła go w jednym z lubelskich komisów.
 
28-letni złodziej został zatrzymany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że ma 2,64 promila w wydychanym powietrzu. Policjanci zabezpieczyli znalezione przy nim telefony komórkowe.
Powrót na górę strony