Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przechwycono narkotyki

Data publikacji 01.06.2009

Policjanci z Tych zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleziono prawie kilogram amfetaminy. 25-letni tychowianin został już tymczasowo aresztowany. Natomiast w Głogowie policjanci zabezpieczyli 3300 porcji marihuany. 25-latek, który posiadał narkotyki, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z Tych zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 25-latek, który niedawno opuścił więzienne mury, powrócił do przestępczego procederu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w piątek nieopodal jego miejsca zamieszkania. Miał przy sobie kilka gramów marihuany oraz amfetaminy. Funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie. Kiedy zajrzeli do lodówki, okazało się, że obok mrożonek leżą podejrzane paczki. W foliowych torebkach znajdowała się amfetamina, której ilość pozwoliłaby na przygotowanie prawie 10 tys. działek dilerskich. W mieszkaniu policjanci znaleźli również wagę oraz woreczki strunowe.

Mężczyzna, który został już tymczasowo aresztowany, za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie ich innym może trafić za kratki nawet na 10 lat.

***

Dzielnicowy z Głogowa, pełniący służbę w swoim rewirze, zatrzymał młodego mężczyznę, który na widok policjanta zaczął uciekać. Jak się okazało, podejrzany miał przy sobie środki odurzające. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu i piwnicy policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli blisko 3300 porcji marihuany. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Powrót na górę strony