6 zatrzymanych w sprawie narkotykowej - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

6 zatrzymanych w sprawie narkotykowej

Data publikacji 09.06.2009

Policjanci z Ostrzeszowa zatrzymali 22-letniego dilera narkotyków. Mieszkaniec gminy Kraszewice oprócz "prochów" miał jeszcze pistolet gazowy i amunicję. W ręce funkcjonariuszy wpadło łącznie sześć osób. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Kryminalni z Ostrzeszowa do zatrzymania dilera narkotyków z terenu gminy Kraszewice przygotowywali się od kilku tygodni. Od dłuższego bowiem czasu odbierali informacje o handlowaniu narkotykami przez 22-latka. Przygotowali zasadzkę. Wcześnie rano funkcjonariusze weszli do mieszkania dilera. Został zatrzymamy.

W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli kilkanaście porcji amfetaminy przygotowanej do sprzedaży oraz pistolet gazowy, posiadany bez zezwolenia. W czasie realizacji tej sprawy kryminalni zatrzymali jeszcze 5 osób. Przedstawiono im zarzuty posiadania narkotyków. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli skonstruowaną niewielką szklarnię do uprawy  rośliny narkotycznej.

22-letni diler został aresztowany na 3 miesiące i grozi mu do 10 lat więzienia. Pozostali mogą trafić za kratki na 3 lata. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.

(źródło: KWP w Poznaniu)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja