Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzanego o molestowanie małoletniej

Data publikacji 09.06.2009

Policjanci z Nowego Miasta zatrzymali wczoraj w Poznaniu 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki. Funkcjonariusze wyjaśniali sprawę przez kilka miesięcy, a sygnał o molestowaniu dziewczynki odebrali od opiekunów z placówki, do której trafiła. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze na początku roku zostali powiadomieni przez wychowawców jednego z ośrodków wychowawczych w Poznaniu o podejrzeniu molestowania seksualnego ich 12-letniej wychowanki przez jej 33-letniego mężczyznę.

Dziewczynka w ubiegłym roku przebywała w rodzinie zastępczej, skąd uciekła. Obecnie mieszka w ośrodku wychowawczym. Przebywając tam, opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach.

Policjanci i prokurator złożyli wniosek o przesłuchanie 12-latki przez biegłego psychologa. Zebrane dowody potwierdziły, że dziewczynka mówiła prawdę.

Wczoraj w Poznaniu funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie seksualne małoletniej. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(źródło: KWP w Poznaniu)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja