Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

33-latek podejrzewany o molestowanie nieletniego

Data publikacji 19.06.2009

Policjanci z Kielc zatrzymali 33–letniego mieszkańca Kielc podejrzewanego o doprowadzenie do stanu bezbronności 13–letniego chłopca, wobec którego dopuścił się innych czynności seksualnych. Z ustaleń policjantów wynika, że na przełomie maja i czerwca 2009 roku w ten sposób 33–latek mógł dokonać jeszcze kilku takich czynów. Grozi mu kara nawet 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego IV Komisariatu Policji w Kielcach zatrzymali mężczyznę wczoraj w samo południe. Z pierwszych ustaleń kryminalnych wynika, że mężczyzna pod koniec maja tego roku w okolicach ul. Zgoda podszedł do 13–latka, ręką zasłonił mu twarz i zaciągnął w okolice śmietnika. Tam bezbronnego chłopca dotykał po intymnych częściach ciała.

Dalsze ustalenia Policji wskazują na to, że zatrzymany 33–latek na przełomie maja i czerwca tego roku działając w podobny sposób mógł dopuść się kilku podobnych czynów. Najprawdopodobniej do tych zdarzeń mogło dojąc w okolicach ul. Krakowskiej , Domaszowskiej oraz Karczókowskiej w Kielcach.

Policjanci apelują do wszystkich osób, a w szczególności rodziców dzieci, które mogłyby być skrzywdzone w podobny sposób o kontakt z Policja pod numerem telefonu 041 – 349 – 3260 lub 997.

Dzisiaj mężczyzna będzie doprowadzany do prokuratury. Może mu grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP w Kielcach)
 

Powrót na górę strony