Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo w Krapkowicach zatrzymany (aktl.)

Data publikacji 23.06.2009

Policjanci poszukują 23-letniego Kamila J., w związku z zabójstwem 63-letniego mężczyzny. Do zbrodni doszło 22 czerwca br.na jednym z osiedli w Krapkowicach, po tym jak starszy mężczyzna poprosił uczestników imprezy urodzinowej o zachowanie spokoju. Dzisiaj o godzinie 14:30 policjanci zatrzymali poszukiwanego.

Policjanci z Krapkowic, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich, prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa 63-letniego mężczyzny na terenie Krapkowic.

Funkcjonariusze ustalili, że 22 czerwca około godziny 22:00, podczas przyjęcia urodzinowego na jednym z krapkowickich osiedli, doszło do awantury pomiędzy 23-letnim uczestnikiem imprezy a jego 63-letnim sąsiadem.

Starszy mężczyzna zwrócił mu uwagę i poprosił o zachowanie spokoju. Zdenerwowany tą uwagą Kamil J. pobiegł do mieszkania sąsiada. 23-latek wyważył drzwi, wtargnął do mieszkania i prawdopodobnie nożem zadał 63-latkowi śmiertelne ciosy. Kamil J. rozpoznany przez rodzinę mężczyzny zbiegł z miejsca przestępstwa.

Policjanci poszukują podejrzewanego 23-latka. Z uwagi na charakter przestępstwa Prokurator Rejonowy w Strzelcach Opolskich wyraził zgodę na upublicznienie danych personalnych i wizerunku podejrzewanego mężczyzny.

Funkcjonariusze poszukują Kamila J.

Rysopis mężczyzny: wzrost około 180 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie ciemne.

Osoby, które mają informacje o miejscu pobytu podejrzanego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach (tel. 774079723 lub 997 z tel. komórkowego 112), bądź z najbliższą jednostką policji.

15:20 (aktl.)

Policjanci z Krapkowic o godz. 14:30  zatrzymali 23-letniego Kamila J.


(źródło: KWP w Opolu)

 

 

 

Powrót na górę strony