Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Internauta namierzył prawdopodobnego pedofila

Data publikacji 16.08.2009

Przebiegły internauta doprowadził bydgoskich policjantów do podejrzanego mężczyzny. Podając się za 12-latkę, zaczął z nim rozmawiać na jednym z popularnych komunikatorów, po czym o wszystkim poinformował funkcjonariuszy. 21-letni bydgoszczanin skusił się na umówione spotkanie.

O tym, że namierzony został w sieci prawdopodobnie pedofil, policjantów z bydgoskiego Śródmieścia poinformował w piątek po południu jeden z internautów. Od jakiegoś czasu podając się za 12-letnią dziewczynę prowadził on, za pomocą popularnego komunikatora, rozmowę z pewnym 21-letnim bydgoszczaninem. Po czym umówił na spotkanie. Wcześniej jednak o wszystkim poinformował policjantów.

Namierzony w internecie mężczyzna przyjechał w umówione miejsce w miniony piątek. Tam czekali już na niego funkcjonariusze. Do sprawy zabezpieczony został sprzęt komputerowy 21-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego osoby poniżej lat 15. Teraz policjanci ustalają czy był to przypadek incydentalny czy też nie.

Źródło: KWP Bydgoszcz

Powrót na górę strony