Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przechwycone 2 kilogramy narkotyków

Data publikacji 17.08.2009

Wałbrzyscy policjanci przechwycili 2 kilogramy narkotyków. Amfetamina i marihuana ukryte były w toalecie znajdującej się na zewnątrz budynku. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Za przestępstwa, których dopuścił się podejrzany, grozi mu nawet 10 lat więzienia. Zatrzymany został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy miejskiej oraz komisariatu V, ustalili i zatrzymali 53-letniego mężczyznę, u którego znaleźli i zabezpieczyli blisko 15 tys. porcji amfetaminy i około 3,5 tys. porcji marihuany, jak również wagę elektroniczną i pieniądze pochodzące z handlu środkami odurzającymi

Zatrzymany już od dłuższego czasu był podejrzewany o prowadzenie sprzedaży narkotyków. Po przeprowadzonych ustaleniach policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli do budynku, w którym mieszkał podejrzany mężczyzna. Podczas przeszukania zabezpieczono środki odurzające i wagę, służącą do porcjowania narkotyków, jak również pieniądze pochodzące ze sprzedaży.

Zatrzymany na wniosek policji i prokuratury został już tymczasowo aresztowany. Podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP we Wrocławiu)

Powrót na górę strony