Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobity 3-letni chłopiec

Data publikacji 31.08.2009

Matka 3-letniego chłopca wybrała się na koncert, a opiekę nad dzieckiem powierzyła znajomej. Kiedy wróciła do mieszkania, zobaczyła śpiącego synka, który miał siniaki na całym ciele. Opiekunka była pijana. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy. Matka 3-letniego Filipa wybrała się na koncert. Opiekę nad synem powierzyła znajomej. Gdy wróciła do domu, drzwi do mieszkania były zamknięte. Wielokrotne pukanie nie przyniosło rezultatu. Do mieszkania udało jej się wejść dopiero przez balkon. Na podłodze obok łóżka zobaczyła śpiącego synka z licznymi siniakami na całym ciele. Opiekunka była pijana. Matka szybko wezwała Policję i pogotowie.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zatrzymali nietrzeźwą opiekunkę. Badanie alkomatem wykazał, że miała 0,6 promila alkoholu w organizmie. Trafiła do izby wytrzeźwień. Dziecko, po zbadaniu przez lekarza z pogotowia, zostało przewiezione do szpitala. Według opinii lekarzy jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W komendzie na Ochocie wciąż trwają przesłuchania, które mają wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia.

(źródło: KSP)
 

Powrót na górę strony