Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana pod wanną

Data publikacji 01.09.2009

Ponad 2500 porcji marihuany odnaleźli policjanci w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca Radzynia Podlaskiego. Narkotyki ukryte były pod zabudową wanny oraz w specjalnym schowku za muszlą klozetową. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu kryminalni zapukali do drzwi mieszkania 32-letniego mieszkańca Radzynia. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Już za drzwiami okazało się, że informacja jest prawdziwa. W przedpokoju na szafce policjanci zauważyli słoik z zawartością suszu. Jak się okazało, była to marihuana. W pokoju stał kolejny słoik z narkotykami, a na balkonie funkcjonariusze odnaleźli suszące się liście marihuany. Policjanci postanowili przeszukać całe mieszkanie. W łazience pod zabudową wanny kryminalni odnaleźli woreczki z zawartością narkotyków. Kolejne woreczki policjanci odnaleźli w specjalnie wykonanym schowku za muszlą klozetową. Łącznie policjanci odnaleźli i zabezpieczyli około 640 gram suszu marihuany oraz 23 gramy nasion. Taka ilość marihuany może pozwolić do wprowadzenia na rynek ponad 2500 porcji narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 25 tys. złotych.

Podczas przesłuchania mężczyzna powiedział że narkotyki wyhodował sam i to na własny użytek. Teraz stanie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzący sprawę obecnie ustalają, czy mężczyzna nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków.

(źródło: KWP w Lublinie)

Powrót na górę strony