Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójstwo na dworcu głównym PKP

Data publikacji 29.09.2009

W holu dworca głównego PKP w Poznaniu ujawniono zwłoki 21-letniego mieszkańca Wielkopolski z raną kłutą klatki piersiowej. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 48-letniego mieszkańca Szczecina, który może mieć związek z zabójstwem. Trwa policyjne śledztwo.

Krótko przed 3.00 dyżurny z jednostki Policji odebrał informację, o tym że na holu dworca głównego PKP w Poznaniu leży młody mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole. Okazało się, że mężczyzną jest 21-letni mieszkaniec jednej z wielkopolskich miejscowości - częsty bywalec dworcowych barów.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że związek z tą zbrodnią może mieć widziany na miejscu mężczyzna, w wieku około 50 lat. Wszystkie patrole policyjne otrzymały jego rysopis. Funkcjonariusze Wydziału Zabezpieczenia Miasta w rejonie poznańskiego Dębca zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Został zatrzymany. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec Szczecina.

W tym czasie na miejscu zdarzenia cały czas pracowała specjalna grupa śledcza ,wspólnie z ekspertami kryminalistyki. Badali ślady i weryfikowali wszystkie otrzymane do tej pory informacje o zabójstwie. Zdaniem śledczych zatrzymany mężczyzna może mieć związek z tym zdarzeniem. Policyjne śledztwo trwa.

(źródło: KWP w Poznaniu)
 

Powrót na górę strony