Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ten koszmar zgotował jej mąż

Data publikacji 14.10.2009

Grożąc nożem wciągnął swoją żonę do samochodu, użył gazu, kobieta straciła przytomność, kiedy się ocknęła miała związane ręce i nogi oraz odczuwała silny ból głowy. Dotarli do lasu, tam według pokrzywdzonej mąż najprawdopodobniej dopuścił się zgwałcenia. Groził, że popełni samobójstwo, jeśli żona nie wycofa pozwu rozwodowego. Policjanci zatrzymali 47-latka kilka godzin po zdarzeniu.

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy. Policję wezwała rodzina pokrzywdzonej. Na miejscu mundurowi zastali przerażoną, pobitą kobietę. Funkcjonariusze ustalili przebieg całego zdarzenia. Zawiadamiająca właśnie rozwodzi się z mężem, nie mieszkają razem.

Feralnego dnia mężczyzna spotkał się z żoną, grożąc nożem, wciągnął ją do samochodu, tam użył gazu, kobieta straciła przytomność. Wówczas skrępował jej ręce i nogi. Kiedy pokrzywdzona ocknęła się odczuwała silny ból głowy i nie mogła się ruszyć. Samochód wjechał w las. Tam, według relacji kobiety najprawdopodobniej doszło do zgwałcenia. Mężczyzna żądał, by ta wycofała pozew o rozwód, groził, że jeśli tego nie zrobi, to on popełni samobójstwo. Na koniec 47-latek odwiózł żonę do domu.

Pokrzywdzona została otoczona opieką lekarską, a policjanci od razu przystąpili do działania. Rozpoczęli poszukiwania krewkiego mężczyzny. Bardzo szybko ustalili, gdzie można go zastać. Kilka godzin później zatrzymali 47-letniego mężczyznę w mieszkaniu matki. Trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili, że nie był to pierwszy przypadek znęcania się 47-latka nad żoną. Mundurowi wykonali wszystkie czynności i dziś mężczyzna zostanie przewieziony do prokuratury. Tam najprawdopodobniej usłyszy zarzuty zgwałcenia, pozbawienia wolności i znęcania się nad żoną.

(źródło: KSP)
 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.21 MB)

Powrót na górę strony