Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 16.10.2009

Policjanci z Ząbkowic Śląskich nie dopuścili do pojawienia się na rynku znacznej ilości narkotyków, zabezpieczyli blisko 3300 porcji marihuany. Zatrzymano dwóch mężczyzn i kobietę. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi im kara do 5 lat więzienia, a za ich sprzedaż do 10 lat więzienia.

Policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 24-letniej kobiety. Znaleźli i zabezpieczyli blisko 3200 porcji marihuany, która ukryta była w sypialni. Funkcjonariusze w czasie przeszukania zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w tym czasie przyszli do mieszkania. Policjanci znaleźli przy nich około 100 porcji narkotyków. W mieszkaniu zostały zabezpieczone także ampułki prawdopodobnie z środkami anabolicznymi pochodzącymi z Grecji. Środki takie są tym bardziej niebezpieczne dla życia i zdrowia, ponieważ trudno dokładnie określić ich pochodzenie i faktyczny skład.

Troje mieszkańców Ząbkowic Śląskich zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za sprzedaż lub udzielanie nawet do 10 lat.

(źródło: KWP we Wrocławiu)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.02 MB)

Powrót na górę strony