Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wystawiono za nim Europejski Nakaz Aresztowania

Data publikacji 29.10.2009

Ścigany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Wystawiono za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Na jego trop wpadli policjanci z wydziału kryminalnego komendy stołecznej Policji. 29-latka zatrzymano wieczorem na Mokotowie gdzie się ukrywał. Od trzech lat poszukiwała go Policja, prokuratura i sąd.

Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku wystawiła za 29-latkiem zarządzenie o zatrzymaniu i doprowadzeniu, Sąd Rejonowy w Radomiu z kolei wystawił za nim nakaz doprowadzenia. Ścigano go też Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyznę poszukiwano za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz za obrót kokaina i marihuaną. Należał do grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami, wymuszeniami rozbójniczymi, kradzieżami i legalizacją zrabowanych samochodów.

29-letni Norbert Ch. wpadł w ręce kryminalnych z komendy stołecznej wieczorem w mieszkaniu znajomych na Mokotowie gdzie ukrywał się od dłuższego czasu. Przez ostatnie trzy lata posługiwał się dokumentami wystawionymi na inne osoby. Mężczyznę przewieziono do jednostki Policji i osadzono w policyjnym areszcie.

(źródło: KSP)
 

Powrót na górę strony