Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za sutenerstwo

Data publikacji 20.11.2009

Zarzuty czerpania korzyści majątkowej z nierządu usłyszała zatrzymana przez bielańskich kryminalnych Karolina G. 27-latka pobierała znaczne kwoty pieniędzy od czterech innych kobiet, za uprawianie prostytucji w agencjach. Grozi jej za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni rozpracowali sprawę operacyjnie. Najpierw namierzyli adresy agencji towarzyskich, w których pracowały kobiety. Zgromadzili także materiał dowodowy świadczący o tym, że 27-letnia Karolina G. czerpie korzyści z nierządu. Po skontrolowaniu i przeszukaniu mieszkań, w których zlokalizowane były agencje, policjanci zdobyli kolejne dowody, obciążające Karolinę G. Kobieta została zatrzymana.

Dalej sprawą zajęli się bielańscy śledczy. Po przesłuchaniach policjanci ustalili, że 27-latka żądała od kobiet znacznych kwot pieniędzy za pracę w agencjach. Kobiety pracowały dla niej od września bieżącego roku i płaciły jej kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Karolinie G. przedstawiono zarzuty czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KSP)
 

Powrót na górę strony