Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W garażu ukrył 0,5 kg marihuany

Data publikacji 25.11.2009

Policjanci ze Szczecina zatrzymali 23-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczono ponad pół kilograma marihuany. Narkotyki przechowywał w garażu. Jeśli usłyszy zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, grozić mu będzie kara do 5 lat więzienia.

Policjanci w Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wczoraj zatrzymali 23-letniegomieszkańca Szczecina. Wczorajsze zatrzymanie poprzedzone było pracą operacyjną kryminalnych. Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci przeszukali pomieszczenia, które on użytkował. W tych czynnościach policjantom pomagał przewodnik z psem przeszkolonym do wykrywania narkotyków. W garażu funkcjonariusze znaleźli susz roślinny o charakterystycznym zapachu. Wstępne testy potwierdziły, że jest to marihuana. Narkotyk zapakowany był w sześciu workach foliowych o łącznej wadze ponad 500 gramów.

Dzisiaj zatrzymany w Komisariacie Policji Szczecin Dąbie prawdopodobnie usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Najprawdopodobniej policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 23-latka.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 5 lat pozbawienia wolności

(źródło: KWP w Szczecinie)

Film W garażu ukrył 0,5 kg marihuany


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik W garażu ukrył 0,5 kg marihuany (format flv - rozmiar 2.38 MB)

Powrót na górę strony