Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Misiek" i "Bercik" w rękach CBŚ

Data publikacji 27.11.2009

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali Roberta Z. ps. Bercik i Marcina Z. ps. Misiek, członków zorganizowanej grupy przestępczej "Belmondziaka”. Obaj mężczyźni nadzorowali rozprowadzanie narkotyków na terenie Warszawy. Robert Z. i Marcin Z. staną przed sądem i odpowiedzą za handel środkami odurzającymi i udział w grupie przestępczej.

Wczoraj wieczorem policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami z grupy realizacyjnej przygotowali zasadzkę na Roberta Z. ps. Bercik i Marcina Z. ps. Misiek. Obaj mężczyźni byli tak zwanymi "kapitanami” w grupie "Belmondziaka” i nadzorowali rozprowadzanie narkotyków na terenie Warszawy. Ponadto "Misiek” odpowiadał za zbrojny odłam grupy, który dokonywał między innymi rozliczeń finansowych z przedstawicielami innych grup przestępczych. Zatrzymania miały miejsce na terenie stolicy w dwóch różnych miejscach i miały charakter bardzo dynamiczny – funkcjonariusze grupy realizacyjnej użyli granatów hukowych. Robert Z. i Marcin Z. byli całkowicie zaskoczeni – nie mieli szans na ucieczkę.

Zatrzymani przez policjantów Centralnego Biura Śledczego mężczyźni staną przed sądem i odpowiedzą za handel narkotykami i udział w grupie przestępczej.

Czytaj również:

"Belmondziak" w rękach CBŚ>>

Kolejne uderzenie CBŚ>>

                       

Film "Misiek" i "Bercik" w rękach CBŚ

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik "Misiek" i "Bercik" w rękach CBŚ (format flv - rozmiar 4.06 MB)

Powrót na górę strony