Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadła z papierosami i alkoholem

Data publikacji 02.12.2009

45-letnia obywatelka Armenii odpowie przed sądem za handel papierosami i alkoholem bez akcyzy. Kobieta oferowała swój towar osobom oczekującym na autobus. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali kobietę i zabezpieczyli 423 paczki papierosów różnych marek oraz 11 litrowych butelek spirytusu.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw gospodarczych ustalili, że w okolicy przystanku autobusowego prawdopodobnie kręci się kobieta, która proponuje przechodniom i osobom oczekującym na autobus papierosy i alkohol po okazyjnych cenach. Towar składuje w dużych torbach stojących za wiatą przystankową.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce i potwierdzili, że dochodzi tam do handlu papierosami i spirytusem bez akcyzy. Procederem tym trudniła się 45-letnia obywatelka Armenii. Stróże prawa od razu ją zatrzymali. Zabezpieczyli również towar, który wprowadzała do obrotu. Okazało się, że w torbach miała 11 litrów spirytusu, 40 kartonów papierosów i 23 pojedyncze paczki. Policjanci zabezpieczyli towar, nie trafi on już nigdy na rynek. 45-latka odpowie za swoje czyny.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony