Paser hurtownik w rękach Policji - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Paser hurtownik w rękach Policji

Data publikacji 14.12.2006

19 drogich, markowych telewizorów, wagi elektroniczne, odtwarzacze dvd i cd oraz kilkadziesiąt pudeł z kosmetykami znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Legionowie. Paser tych przedmiotów został zatrzymany przez policjantów z Białołęki, w momencie sprzedaży kradzionego aparatu fotograficznego.

Wszystko zaczęło się od włamania do jednego z mieszkań na Białołęce. Wtedy łupem złodziei padł m.in. aparat fotograficzny. Pokrzywdzony śledził aukcje internetowe – jak się okazało z powodzeniem. Do sprzedaży został bowiem wystawiony właśnie dobrej klasy aparat. Policjanci z Białołęki zorganizowali zasadzkę. Zatrzymali Krzysztofa W. (39 l.) w momencie transakcji przy ul. Modlińskiej. Mężczyzna trafił do izby zatrzymań. Mundurowi z Białołęki zwrócili się o pomoc do policjantów z Legionowa gdzie mieszka przestępca. Kiedy funkcjonariusze weszli do lokalu mężczyzny nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zapakowane markowe telewizory, wagi elektroniczne, odtwarzacze DVD i CD. 

Policjanci zaczęli sprawdzać towar. Ustalono, że 14 telewizorów zostało skradzionych w Kwidzynie podczas transportu. Policjanci podejrzewają, że cały znaleziony towar pochodzi z kradzieży. Sprawę przejmie północnopraska sekcja do walki z przestępczością gospodarczą. Sprawa jest rozwojowa. Na razie Krzysztofowi W. przestawiono zarzut paserstwa. Sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Powrót na górę strony
Polska Policja