Likwidacja nielegalnej rozlewni alkoholu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Likwidacja nielegalnej rozlewni alkoholu

Data publikacji 15.12.2006

Policjanci z warszawskiego Mokotowa zlikwidowali nielegalną rozlewnię alkoholu. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt litrów gotowej do sprzedaży wódki, kapsle, etykiety i butelki różnych marek. W garażu, gdzie produkowano nielegalny alkohol, policjanci znaleźli także podróbki toreb i portfeli znanej firmy.

Policjanci z mokotowskiej sekcji do walki z przestępczością gospodarczą od pewnego czasu zbierali informacje o nielegalnej rozlewni alkoholu, która miała funkcjonować w jednym z garaży przy ulicy Noworacławickiej. W środę wieczorem zatrzymali 51- letniego Jana O. W jego fordzie funkcjonariusze znaleźli butelki z wódką bez znaków akcyzy. Poproszony o okazanie dokumentów Jan O. oświadczył, że jeździ bez prawa jazdy, ponieważ zostało mu ono odebrane w 2002 roku i do chwili obecnej nie przystąpił ponownie do egzaminów.
 
W garażu policjanci znaleźli beczki z podrabianym alkoholem, etykiety i butelki różnych gatunków wódki oraz podrabiane nakrętki do butelek, a także portfele i torby ze znakami towarowymi znanej firmy.
 
Jan O. został zatrzymany. Sprawą zajmuje się sekcja do walki z przestępczością gospodarczą .
Powrót na górę strony
Polska Policja