Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA zatrzymany w Holandii

Data publikacji 09.12.2009

Dzięki współpracy polskiej i holenderskiej policji zatrzymano 37-letniego mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Od kilku lat był poszukiwany, ponieważ jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się czerpaniem korzyści z nierządu oraz zmuszaniem do prostytucji. Został zatrzymany na terenie Holandii, gdzie mieszkał i pracował.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, prowadząc poszukiwania 37-letniego mieszkańca Dolnego Śląska, ustalili jego miejsce pobytu, miejsce pracy oraz kontakty. Z uzyskanych informacji wynikało, że poszukiwany przebywa na terenie Holandii. Te informacje natychmiast zostały przekazane policji holenderskiej za pośrednictwem oficera łącznikowego.

Wczoraj rano funkcjonariusze holenderscy zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna podejrzany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się czerpaniem korzyści z nierządu oraz zmuszaniem do prostytucji.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Powrót na górę strony