Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ten mężczyzna napadł na bank

Data publikacji 09.12.2009

Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.20 przy ul. KEN na warszawskim Ursynowie. Trzech sprawców przedmiotami przypominającymi broń sterroryzowali trzech pracowników placówki i zażądali pieniędzy, których nie otrzymali i uciekli. Policjanci pracujący nad sprawą udostępnili zdjęcia jednego ze sprawców, któremu zsunęła się kominiarka. Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę, o kontakt z Policją.

Rysopis sprawcy: wiek około 20-30 lat, wzrost 180-190 cm, średniej budowy ciała. Ubrany w czarną kurtkę z szafirowym poprzecznym paskiem, na głowie miał brązowy kaptur z jasnym wnętrzem, na twarzy czarną kominiarkę, która mu się zsunęła.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 22-60-365-59 lub do prowadzącego postępowanie 22-603-65-08.

(źródło: KSP)

Film Ten mężczyzna napadł na bank

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ten mężczyzna napadł na bank (format flv - rozmiar 1.36 MB)

Powrót na górę strony