Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Policery 2009” rozdane

Data publikacji 10.12.2009

Dzisiaj w Łodzi odbyło się uroczyste spotkanie komendanta wojewódzkiego ze służbami prasowymi i przedstawicielami mediów. Komendant, insp. Marek Działoszyński podziękował oficerom prasowym za ich zaangażowanie w kształtowanie pozytywnego wizerunku łódzkiej Policji. Wyraził także uznanie dla doniosłej roli mediów w opisywaniu rzeczywistości, podziękował dziennikarzom za rzetelną współpracę z Policją i wręczył „Policery 2009”.

Zgodnie w kilkuletnią tradycją insp. Marek Działoszyński wręczył wybranym dziennikarzom „Policery 2009”. Jest to wyróżnienie przyznawane rokrocznie przedstawicielom mediów w uznaniu ich pracy na rzecz poprawy poczucia bezpieczeństwa.

W tym roku wyróżnienia te trafiły do rąk przedstawicieli „Expressu Ilustrowanego”, Telewizji „Toya” i Radia „Eska”, którzy od 2000 roku w cyklu „Bohater Miesiąca” promują bezpieczne i godne naśladowania postawy obywatelskie. Ponadto indywidualnie „Policery” otrzymali redaktor Katarzyna Kindykiewicz z TVP INFO Oddział w Łodzi i Marek Machwitz z Telewizji „Toya” – autorzy magazynów kryminalnych o pracy Policji i poruszających tematykę prewencyjną.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi podziękował także redaktorowi Michałowi Fajbusiewiczowi za kolejny rok antenowy „Magazynu Kryminalnego 997”.

Pochwały i premie otrzymało także 8 wyróżniających się oficerów prasowych. Na zakończenie uroczystości komendant pogratulował wyróżnionym i złożył wszystkim serdeczne życzenia świąteczno – noworoczne.

(źródło: KWP w Łodzi)

Powrót na górę strony