Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Data publikacji 18.12.2009

Wczoraj w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Stalowej Woli miał miejsce Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięły udział cztery drużyny. Turniej wygrali stalowowolscy policjanci. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na prezenty gwiazdkowe dla dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli.

Inicjatywa zorganizowania turnieju powstała podczas spotkań spottersa z kibicami działającymi w stowarzyszeniu. W turnieju wzięły udział cztery drużyny wystawione przez stalowowolską Policję, Starostwo Powiatowe oraz kibiców i piłkarzy "Stali" Stalowa Wola. Imprezę honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego i starosta stalowowolski. Wstęp na turniej był bezpłatny. Na trybunach hali sportowej pojawili się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli.

Przed turniejem i w trakcie jego rozgrywania rozprowadzane były "cegiełki", a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup prezentów gwiazdkowych dla dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Ze sprzedaży" cegiełek" uzyskano ponad 1700 złotych.

Kilka minut po godz. 9:00 sędzia rozpoczął pierwszy mecz, w którym spotkali się stalowowolscy policjanci ze stalowowolskimi kibicami. Po zaciętej walce odbywającej się w duchu „fair play” lepsi okazali się stróże prawa. W kolejnym meczu zmierzyli się samorządowcy ze starostwa stalowowolskiego z drużyną wystawioną przez piłkarzy "Stali" Stalowa Wola.

Turniej wygrali stalowowolscy policjanci, drugie miejsce zajęli kibice, trzecie zawodnicy starostwa, a czwarte drużyna piłkarzy.

W przerwie meczy odbywały się losowania nagród dla osób, które zakupiły "cegiełki". Nagrody ufundowali: Marszałek Województwa Podkarpackiego,
Stowarzyszenie Kibiców oraz stalowowolski spotters.

Wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy oraz wspierali działania Stowarzyszenia i spottersa na rzecz pomocy dzieciom z Domu Dziecka składamy serdeczne podziękowania.

(źródło: KWP w Rzeszowie)

Powrót na górę strony