Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł kolejny diler narkotyków

Data publikacji 21.12.2009

Policjanci Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, zatrzymali 26-letniego dilera narkotykowego. Mężczyźnie za posiadanie i handel narkotykami może grozić kara nawet do 10 pozbawienia wolności.

Policjanci przypuszczając, że mężczyzna może mieć przy sobie broń palną, w chwili ujęcia Adriana Ł. podjęli wszelkie środki ostrożności. Kryminalni działając wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Zabezpieczenia, obserwując podejrzanego, do zatrzymania wybrali jedną ze stacji paliw przy ulicy Umultowskiej, gdzie 26-latek przyjechał samochodem.

Po przeszukaniu peugeota, którym poruszał się 26-latek, a także miejsca zamieszkania, kryminalni zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma amfetaminy, kilogram kodeiny, prawie 700 gramów marihuany i pół kilograma kokainy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych, a także za osiąganie korzyści majątkowych z ich sprzedaży, zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

(źródło: KWP w Poznaniu)
 

Powrót na górę strony