Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Laptopy dla dzielnicowych

Data publikacji 30.12.2009

Wrocławscy dzielnicowi otrzymają pierwsze laptopy zakupione ze środków Urzędu Miejskiego w ramach programu doposażenia Policji. Przekazanie nastąpi w Rewirze Dzielnicowych Komisariatu Wrocław Stare Miasto przy ul. Kościuszki 37a we Wrocławiu. Nowy sprzęt przyczyni się do poprawy warunków pracy policjantów „pierwszego kontaktu”, co niewątpliwie przełoży się na jakość obsługi mieszkańców.

30 grudnia br o godz. 14:00 w Rewirze Dzielnicowych przy ul. Kościuszki 37a we Wrocławiu dzielnicowi Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto otrzymają pierwsze przenośne komputery. Policjanci otrzymają laptopy od Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu oraz Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wrocławskiego Urzędu Miejskiego.

Sprzęt kupiony został ze środków przekazanych na ten cel przez wrocławski samorząd w ramach programu doposażenia Policji. Kolejne komputery kupione w ramach tego programu będą sukcesywnie przekazywane dzielnicowym, również z innych komisariatów.

Nowy sprzęt niewątpliwie przyczyni się do poprawy warunków pracy policjantów „pierwszego kontaktu”, co niewątpliwie przełoży się również na jakość obsługi mieszkańców.

(źródło: KWP we Wrocławiu)

 

Powrót na górę strony