Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

WOŚP w Bydgoszczy

Data publikacji 10.01.2010

Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zorganizował w godz. 9.00 – 14.00 na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy kolejną akcję honorowego krwiodawstwa. Na Starym Rynku pojawił się natomiast "Błękitny patrol".

Zebrana w tym dniu krew zostanie przekazana na rzecz Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

Na Starym Rynku w Bydgoszczy pojawi się „BŁĘKITNY PATROL” – na rzecz WOŚP przy radiowozie oznaczonym czerwonymi serduszkami kwestować będą: Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy kom. Monika Chlebicz, asp.szt. Marek Kolinski z Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy oraz nadkom. Sławomir Szymański z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci jako wolontariusze WOŚP, w których wcielili się kom. Monika Chlebicz i nadkom. Sławomir Szymański kwestowali na nartach, na stoku narciarskim w Myślęcinku. Miłośnicy białego szaleństwa nie zawiedli i wsparli, pomimo mrozu i zimna kwestujących policjantów!

(źródło: KWP w Bydgoszczy)

Powrót na górę strony