Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niedoszły samobójca uratowany

Data publikacji 27.12.2006

Świętokrzyscy policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie, który zamierzał popełnić samobójstwo. O swym zamiarze poinformował przez komunikator internetowy. Tuż po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udali się funkcjonariusze wspierani przez policyjnego psychologa. Po krótkich negocjacjach udało się odwieść mężczyznę od wcześniejszych planów.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego policji w Końskich zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że przed chwilą za pośrednictwem komunikatora internetowego 24-letni mężczyza powiedział jej, że zamierza popełnić samobójstwo.

Dyżurny policji natychmiast ustalił miejsce zamieszkania 24-latka. Do jego domu wysłano policjantów wraz psychologiem policyjnym. Jak ustalono, młody mężczyzna rzeczywiście miał zamiar popełnić samobójstwo. Planował przyjechać dziś rano do Kielc i skoczyć ze skał amfiteatru. Policyjny psycholog zdołał odwieść mężczyznę od wcześniejszych planów i skłonił do wizyty u miejscowego psychologa. Z ustaleń policji wynika, że młody człowiek już wcześniej próbował popełnić samobójstwo.

Powrót na górę strony