Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm

Data publikacji 28.12.2006

Minister spraw wewnętrznych i administracji Ludwik Dorn wyróżnił nagrodami specjalnymi 62 policjantów z całej Polski. Nagrody były przyznawane za profesjonalizm, wiedzę i osiągnięcia w służbie. W uroczystości, która odbyła się w dziś w hotelu The Westin w Warszawie wzięli także udział funkcjonariusze innych służb i przedstawiciele kościoła katolickiego.

- Nastąpiła pewna zmiana jakościowa w poczuciu bezpieczeństwa obywateli. Nastąpił wzrost zaufania do służb mundurowych, przede wszystkim do Policji – mówił minister Dorn otwierając uroczystość. - W roku 2006, mimo że nie był to rok budżetu służb mundurowych, z którego służby i ja byłbym zadowolony, przestępczość spadała tak, jak dotąd nie spadała, poczucie bezpieczeństwa rosło tak, jak do tej pory nie rosło, za co bardzo dziękuję – dodał.  
 
Później minister dziękując za miniony rok uhonorował nagrodami za wyjątkowe osiągnięcia, profesjonalizm i wiedzę 62 policjantów oraz funkcjonariuszy straży pożarnej i Biura Ochrony Rządu. Wszyscy wyróżnieni  odebrali z rąk ministra swia listy pochwalne i nagrody pieniężne. Wśród 62 policjantów z całej Polski było sześć pań z wydziałów prewencji i sekcji do spraw nieletnich.
 
Po części oficjalnej zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie noworoczne życzenia. W uroczystości brał również udział duszpasterz krajowy Policji bp Marian Duś, który pobłogosławił zgromadzonych.
  • Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm
  • Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm
  • Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm
  • Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm
  • Nagrodzeni za wiedzę i profesjonalizm
Powrót na górę strony