Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Sekcji Kryminalnej KPP w Cieszynie zatrzymali 30-letniego mieszkańca tego miasta pod zarzutem brutalnego zgwałcenia 16-latki.

Policjanci z Cieszyna zatrzymali pedofila-gwałciciela.

Policjanci z Sekcji Kryminalnej KPP w Cieszynie zatrzymali 30-letniego mieszkańca tego miasta pod zarzutem brutalnego zgwałcenia 16-latki.

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 maja br. w jednej z miejscowości powiatu cieszyńskiego - gwałciciel zaatakował swoją ofiarę na ulicy, obezwładnił ją elektrycznym paralizatorem, po czym wrzucił do bagażnika swojego samochodu. Po wywiezieniu nastolatki do lasu, gdzie została skrępowana i zakneblowana, sprawca zgwałcił ją. Oprawca wymuszał uległość bijąc swą ofiarę i kilkakrotnie używając wobec niej elektrycznego paralizatora.

W tej sprawie, pod nadzorem policjantów Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach, powołana została grupa operacyjno-dochodzeniowa. Działania policjantów przyniosły kolejne szokujące ustalenia: uzyskano informacje wskazujące, że zatrzymany gwałciciel dopuścił się podobnych czynów w maju 2005 r., w czerwcu 1997 r. oraz w grudniu 2004 r w kilku miejscowościach powiatu cieszyńskiego. Jego ofiarami były dziewczynki w wieku od 8 do 13 lat, które zaczepiał pod pozorem pytań o drogę, o warsztat samochodowy itp., po czym atakował i po uprowadzeniu w ustronne miejsca, brutalnie gwałcił.
Powrót na górę strony