Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z siekierą na urzędników

Data publikacji 02.02.2010

Wtargnął do Urzędu Gminy w Bobrowie, wymachiwał siekierą i próbował w ten sposób zmusić urzędników do odśnieżenia drogi prowadzącej do jego posesji. Dzielnicowi z Jabłonowa Pomorskiego zatrzymali 59-letniego pijanego mężczyznę. Przebywa on teraz w policyjnym areszcie, grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Wczoraj w południe dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do budynku Urzędu Gminy w Bobrowie wtargnął mężczyzna z siekierą. Dyżurny natychmiast skierował tam patrol dzielnicowych z Jabłonowa Pomorskiego. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzny już tam nie było.

Urzędnicy znali mężczyznę, ponieważ był on mieszkańcem tej gminy, a awanturując się i wymachując siekierą, próbował wymusić na nich odśnieżenie drogi prowadzącej do jego domu.

Mężczyznę policjanci zatrzymali w miejscu zamieszkania. 59-latek był pijany, po przewiezieniu do komendy został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie. Alkotest wskazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

(źródło: KWP w Bydgoszczy)

Powrót na górę strony