Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddał się w ręce ulubionego dzielnicowego

Data publikacji 05.01.2007

Poszukiwanego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego zatrzymał w czasie wolnym od służby dzielnicowy sierż. szt. Mariusz Troszkiewicz z Ursusa. 32-letni Adam T. tak ufał swojemu dzielnicowemu, że postanowił oddać się w ręce policji pod warunkiem, że czynności związane z jego zatrzymaniem wykona jego dzielnicowy.

Wszystko zaczęło się od telefonu, który odebrał dzielnicowy z Ursusa. Do sierż. szt. Mariusza Troszkiewicza zatelefonowała konkubina 32-letniego Adama T., poszukiwanego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta poinformowała, że Adam wie o tym, że jest poszukiwany, lecz odda się w ręce policji pod warunkiem, że będzie go "obsługiwał" jego dzielnicowy, któremu - jak powiedziała – mężczyzna ufa.

Sierż. szt. Mariusz Troszkiewicz przystał na propozycję konkubiny poszukiwanego. Wczoraj wieczorem, mimo że był już po służbie wrócił do Komisariatu w Ursusie przy ul. Sosnkowskiego, gdzie po chwili zjawił się poszukiwany 32-letni Adam T.

Mężczyzna został zatrzymany i dzisiaj zostanie przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie spędzi jeszcze 2,5 roku więzienia z zasądzonej kary 8 lat za pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Powrót na górę strony