Podejrzewany o zabójstwo w rękach Policji - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o zabójstwo w rękach Policji

Data publikacji 10.02.2010

Bydgoscy kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Najprawdopodobniej to on podczas awantury zadał mieszkańcowi Cieszyna kilka ciosów nożem. Mężczyźnie grozi nawet 25 lat więzienia.

Wczoraj po południu kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa mieszkańca Cieszyna. Wszystko rozegrało się w nocy ze środy na czwartek. Przed jednym z bydgoskich klubów nocnych przy ulicy Dworcowej doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami. W trakcie awantury sprawca pobił 22-letniego mieszkańca Cieszyna, a następnie zadał mu kilka ciosów nożem. Poszkodowany w poważnym stanie trafił do szpitala im. Jurasza.

Od tego czasu kryminalni nie ustawali, aby ustalić i zatrzymać groźnego przestępcę. Na podstawie informacji, które zebrali, wytypowano podejrzewanego o ten czyn mężczyznę. Wczoraj funkcjonariusze weszli do kilku mieszkań na terenie miasta, gdzie mógł on przebywać. W jednym z nich policjanci zatrzymali 23-letniego bydgoszczanina. Jeszcze wczoraj mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi od 8 do 25 lat więzienia.

(źródło: KWP w Bydgoszczy)

 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja