Plantacja konopi zlikwidowana - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Plantacja konopi zlikwidowana

Data publikacji 10.02.2010

Południowoprascy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację marihuany na terenie Rembertowa. W mieszkaniu wynajmowanym prawdopodobnie przez obywatela Wietnamu odkryto 756 krzewów i sadzonek konopi indyjskich. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak w domu doszło do awarii wodociągowej. Kryminalni pracują nad zatrzymaniem osoby, która wynajmowała mieszkanie.

W jednym z domów w Rembertowie doszło do awarii wodociągowej. Zaalarmowany właściciel postanowił usunąć usterkę. Razem z hydraulikami wszedł do domu, aby sprawdzić źródło awarii. W pomieszczeniu zobaczył donice z roślinami, w środku paliło się światło, były włączone grzejniki i pracowały wentylatory.

Sprawą zajęli się południowoprascy dochodzeniowcy i kryminalni. Okazało się, że dom wynajmował prawdopodobnie obywatel Wietnamu. Funkcjonariusze zabezpieczyli całą linię produkcyjną marihuany. Do policyjnego depozytu trafiło 756 krzewów i sadzonek konopi indyjskich. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci sprawdzają osoby, które mogły mieć związek z nielegalną uprawą, namierzają też mężczyznę, który wynajmował dom w Rembertowie.

(źródło: KSP)
 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja