Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rodzice 4-miesięcznego dziecka zatrzymani

Data publikacji 16.02.2010

Policjanci zatrzymali rodziców 4-miesięcznego dziecka, które zostało najprawdopodobniej pobite. Prokuratura wraz z Policją będą wyjaśniać okoliczności, w których powstały obrażenia u ich synka. Chłopiec przebywa aktualnie w jednym z warszawskich szpitali.

Wczoraj warszawscy policjanci zostali powiadomieni przez lekarza dyżurnego szpitala o tym, że zgłosiła się do nich matka z 4-miesięcznym dzieckiem. Niemowlę miało liczne obrażenia na ciele. Lekarze podejrzewali, że dziecko mogło zostać pobite. Szpital natychmiast powiadomił Policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy zatrzymano 22-letnią matkę. Przewieziono ją do komendy powiatowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w szpitalu był obecny również ojciec dziecka. Gdy jednak dowiedział się, że ma przyjechać Policja, opuścił placówkę. Policjanci pojechali do domu, gdzie zamieszkuje mężczyzna. Nie zastali go jednak.

Dzisiaj około 14.00 policjanci z wydziału dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP ustalili miejsce przebywania poszukiwanego ojca. Pod jednym z dworców kolejowych funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego Grzegorza M. Mężczyzna został przewieziony do komendy w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci z Grodziska wspólnie z miejscową prokuraturą będą teraz wyjaśniać, w jaki sposób powstały obrażenia u dziecka, w jakich okolicznościach i kto ewentualnie jest za nie odpowiedzialny.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony